Propozycja firmy Vivus kierowana jest do wszystkich osób, które potrzebują natychmiastowego przypływu dodatkowych pieniędzy. Cel, na który będą wykorzystane środki nie jest istotny. Uzyskanie pożyczki przebiega sprawnie oraz nie wymaga dopełniania wielu kłopotliwych formalności. Pieniądze trafią na nasz rachunek w ciągu zaledwie kilku dni. To zrozumiałe, że Vivus to jeden z liderów w branży pożyczek online w Polsce. Poszerzające się grono zadowolonych klientów jest najlepszym potwierdzeniem wiarygodności firmy. Dołączenie do nich nie wymaga wielu formalności.

Pożyczka Vivus Bielsko-Biała wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

W jakim miejscu starać się o pożyczkę?
Pożyczka Vivus Bielsko-Biała wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) oferowana jest u pośredników kredytowych działających na terenie całego kraju. Bez trudu możemy spotkać z nimi w każdym wojewódzkim mieście. Każdy pośrednik kredytowy oferuje specjalistyczną pomoc i bez problemu rozwiąże wszelkie wątpliwości, które mogą nasunąć się w procesie ubiegania się o uzyskanie pożyczki. Początkowe spotkanie jest zupełnie niezobowiązujące i pozwala stwierdzić, czy wybrany produkt będzie dla nas odpowiedni. Jeśli stwierdzimy, że tak, wniosek o pożyczkę możemy złożyć w dowolnym oddziale na terenie całego kraju.

złoż wniosek

A może przez internet albo przez telefon?
To jednak nie wszystko. Jeśli nie chcemy albo nie możemy wychodzić z domu, Pożyczka Vivus Bielsko-Biała wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) może być uzyskana również za pośrednictwem internetu. W tym celu należy wyłącznie wysłać formularz z wykorzystaniem strony www firmy Vivus. Należy podać w nim sumę, o jaką się staramy oraz czas , na jaki ma być przyznana pożyczka. Potem przechodzimy do założenia Profilu Klienta, w którym wskazujemy podstawowe informacje osobowe oraz dane do kontaktu. Uzupełnione informacje możemy zawsze samodzielnie poprawić, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Wniosek o pożyczkę możemy dla swojej wygody wysłać również za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz przez telefon. I to wszystko – potrzeba zaledwie kilkanaście kliknięć. Nie musimy szukać oddziału agenta finansowego mieście, w którym mieszkamy, ani tracić sił na uciążliwe przemieszczanie się po mieście. Nic dziwnego, że tak liczne grono klientów skorzystało z możliwości wnioskowania przez internet z wykorzystaniem nowoczesnych dostępnych technologii.

złoż wniosek

Warunki, które trzeba spełnić
Lista kryteriów, które trzeba spełniać, aby Pożyczka Vivus Bielsko-Biała wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) została nam przyznana, jest zaskakująco niedługa. Przede wszystkim musimy posiadać osobiste konto w banku, działający numer telefonu oraz ważny dowód osobisty. Dodatkowo trzeba być obywatelem Polski i być w wieku od 19 do 78 lat. Konieczne jest również posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz dobrej oceny zdolności kredytowej. Tylko tyle wystarczy, by móc starać się o pożyczkę na jakikolwiek, wybrany przez siebie cel.

Sprawdź też opinie wejdź na Vivus opinie

Jeśli pożyczka zostanie przyznana
Jeśli wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony pozytywnie, a Pożyczka Vivus Bielsko-Biała wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) zostanie nam przypisana, środki bezzwłocznie trafią na podane przez nas konto. W celu zweryfikowania numeru konta, który podaliśmy, należy zrealizować z niego pojedynczy przelew weryfikacyjny, zgodnie z zasadami opisanymi na witrynie www firmy Vivus. Po potwierdzeniu pieniądze zostaną zwrócone na konto, z którego wykonaliśmy przelew, nie należy więc martwić się o żadne dodatkowe koszty. Informacja o zaakceptowaniu wniosku o pożyczkę zostanie przesłana w wiadomości poczty e-mail albo wiadomości sms. Stosowny komunikat zostanie opublikowany również w sekcji Profil Klienta na witrynie firmy Vivus. Umowa o pożyczkę zostanie przesłana emailowo. Czas, w jakim środki z pożyczki, które pożyczyliśmy zostaną przekazane na wskazane konto, jest uzależniony od banku, w jakim posiadamy rachunek bankowy.

złoż wniosek

Oferta dla nowych klientów
Klienci, którzy po raz pierwszy chcą skorzystać z oferty firmy Vivus, nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów powiązanych z pożyczeniem pieniędzy, pod warunkiem, że zwrócą ją w okresie podanym w umowie. Maksymalna wartość pierwszej pożyczki to trzy tysiące złotych. Jeśli klient zdoła się wywiązać ze swoich warunków umowy, kolejne pożyczki mogą opiewać na większe kwoty. To dobry sposób na przetestowanie oferty firmy Vivus i przekonanie się, czy odpowiada ona pod każdym względem naszym oczekiwaniom.

złoż wniosek

Misja firmy Vivus
Hasłem przewodnim firmy Vivus jest od początku działalności satysfakcja klientów, którzy z nią współpracują. To z tego powodu jej doradcy dbają, aby dostarczyć im coraz lepszych pożyczek oraz oferować pomoc w pokonywaniu wszelkich wątpliwości. Pożyczka Vivus Bielsko-Biała wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) została stworzona jako reakcja na realne potrzeby klientów.

zobacz również serwis z ogłoszeniami pożyczek wejdź na Pożyczka vivus Kołobrzeg

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments