Pitbull. Nowe porządki

Pitbull, to niepowtarzalny spośród tych filmów, który nosi w napięciu, mrozi krew w żyłach oraz stanowi tak dużo scen akcji, że z pewnością nie można wymienić go filmem suchym i monotonnym. Tworzymy w nim bowiem do wykonywania z linią warszawskich policjantów, którzy podążają tropem zorganizowanej grupy przestępczej, zamieszanej w duże zdjęcia i zabójstwa zastraszanych handlarzy.

Pitbull nowe porządki Łobez gdzie obejrzeć?

Dzięki szczerości, energii i częstym akcjom, które nie zawsze są dobre z założeniem, film bronił się hitem i już, zdecydowano się na dodatkową część Bitbulla.

klik i ogladaj film

Druga część kultowego filmu, Pitbull Nowe porządki, wspomina o policjancie, Dariuszu „Majami” Wilkowskim, który za wszą cenę, chce złapać groźnych gangsterów, zakłócających etap nie właśnie na Mokotowie, ale oraz w całej Warszawie. Chcą oni do przygotowania tak zwanych porządków, stąd tytuł drugiej stronie.

W trakcie akcji, przedstawia się jednak, że gangsterzy, są zamieszani w znaczącą sprawę, chodzi bo o serię zabójstw i porwań, przez tak zwany Gang Obcinaczy Palców. Gang porywał ludzi, których niszczył i zmniejszałby mi palce, żeby nie doprowadzić do identyfikacji osób.
Obowiązujący w pojedynkę Majami, dla dobra sytuacje, postanawia połączyć energie z Gebelsem, Igorme oraz Barszczykiem, którzy podążają śladem gangsterów już dłuższy okres także korzystają duża informację na materiał strategie leczenia gangsterów.

Pitbull nowe porządki Łobez gdzie obejrzeć?

Majami, trafia na pomysł, uświadomienia handlarzy o grożącym im niebezpieczeństwie. Pozostawia również namiary na siebie w znaczeniach, w których gangsterzy pobierają haracz. Plan szybko pada. Właścicielka salonu fryzjerskiego ostrzega bandytów przed zasadzką i nie przystępuje do zatrzymania. Darek nie chce się poddać i poszukuje własnego modusu na zakończenie gangsterów.

Majami, zyskuję ważne wskazówki odnośnie planowanych zamieszek na Mokotowie. Nikt choć nie chce ułatwić mu przygotowaniu zasadzki.
Oba komisariaty próbują zwalić działalność na dodatkowy.

Pitbull nowe porządki Łobez gdzie obejrzeć?

Nie będąc wyboru grupa policjantów określa się przeprowadzić działalność i uniknąć kolejnych morderstw. Niestety, podczas prac nie udaje się złapać najgroźniejszego przestępcy. Na jego chodź policjanci trafiają jednak później, gdy próbował odebrać haracz. Długie przesłuchiwania, złe traktowanie wymaga jednak gangstera do wymiany.

W obawie o duży wyrok, zaczyna sypać pozostałych gangsterów, odpowiedzialnych za porachunki mafijne w minionym etapie. Niestety, lekkomyślność bandyty doprowadziła do zabójstwa jego matk. Uważała istnieć zatem Zemsta za współpracę z policją. Podczas zeznań, gangster zaczyna sypać. Składa również zeznania obciążające siebie, bo wynika z otwarcia, że jak się nawracać, to po całości.

Przyjmuję się do podejmowania udziału w potrójnym zabójstwie, obcięcia palców i zakopania ciał wszystkich trzech ofiar. Wskazuje i miejsce, w których zakopano ciała. W niniejszy ćwicz, pazbywa się możliwości świadka koronnego. Tymczasem zaczyna powracać spokój. Handlarze przekazują różne, obciążające wiedzę na materiał handlarzy, nie czując już żadnego zagrożenia spośród ich części.

Pitbull nowe porządki Łobez gdzie obejrzeć?

Podekscytowany policjant liczy się zdobytymi relacjami z znajomym i zostawia na dodatkową akcję. Majami wraz z linią policjantów wraca na obszar bazaru. po wykonaniu sklepu, zaczyna się obserwacja z białego pomieszczenia po automatach do walki. Więc do któregokolwiek ze sklepów, wchodzi Boss. Dotknięty słowami handlarza, postanawia oddać się w dłoni policji.

Świadom, obserwacji miejsca, określa się zapytać o haracz. Gdy sięga po pieniądze, w niniejszym etapie do klubie wpada policja i tworzy zatrzymania. Boss określa się na wymianę z policją, na poczet mniejszego wyroku także danych zawarcia związku małżeńskiego podczas odbywanego kary. Gdy powtarza się wejść do porozumienia, sprawy wymykają się nieco spod kontroli.

Dołącza do zabójstwa, w jakim ginie Boss, a główny aktor, wcielający się w pracę policjanta Majami, zostaje zdegradowany. Na obecnym sezonie film się kończy.
Pełny akcji, wulgaryzmów i niepochlebnych, policyjnych akcji film, został dwukrotnie nominowany do zapłaty. Jest dużo pozytywnych sylwetek oraz z pewnością cechuje się na tle innych produkcji kryminalnych.

Pitbull nowe porządki Łobez gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Pitbull nowe porządki

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o