Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy wyglądamy w lusterko zaś nie potrafimy się nadziwić, jako daleko zmieniło się swoje ciało w procesu tych paru lat. Nagle prezentuje się, że posiadamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) zaś nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w tłach, gdzie chciałybyśmy mieć coś więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, i z okresem realizuje być jeszcze gorzej. Kiedy żadne szkolenia oraz diety nie pomagają, z odsieczą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Mogilno

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które stosuje wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W obecnym artykule skoncentrujemy się na pierwszej z ostatnich dwóch możliwości modelowania ciała, a szczegółowo na nowej technologii liposukcji laserowej, stosowanej przez ekspertów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii LipoLife 3G efekty sposobu są widoczne gołym okiem w niezwykle szybkim czasie po przeprowadzeniu pracy, a czas rekonwalescencji pacjenta zamyka się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Mogilno

Sposobowi mogą być pasowane różne partie ciała. Procedury medyczne zajmujące się największą dostępnością to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie oleju z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u ludzi).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego standardu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg budowany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które daje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Mogilno

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki metoda, aby jako daleko ułatwić pacjentowi dołączenie do siebie po zabiegu. Przede każdym robiona jest lekka liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie innowacyjnego urządzenia LipoLife 3G zezwala na uzyskanie maksymalnie zadowalającego efektu przy bardzo skróconym czasie rekonwalescencji pacjenta.

W współzależności od wcześniejszych ustaleń i charakteru, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja potrafi istnieć dokonana miejscowo albo na liczniejszym obszarze. W wczesnym przypadku zabiegowi sugeruje się takie ilości ciała, jak podbródek, boczki i kolana. zabieg na całym obszarze to np. liposukcja brzucha czy ud.

Nierzadko daje się, że pacjenci życzą sobie, aby wypracowany w procesu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w nieznanym pomieszczeniu ich innego ciała. Z tejże dróg korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość naszych piersi lub pośladków. Taka strategia przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak płynie z doświadczeń, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy dokument i przydaje się do przeszczepu.
Liposukcja Mogilno

Przygotowanie do środku odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej przygotowania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre z nich więc:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz utrzymywanie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest znacznie wiele czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego standardu zabiegu medycyny estetycznej. W wypadkach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla poszczególnej jednostki, niekiedy wykorzystuje się lipolizę.

Liposukcja Mogilno

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Daj Ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments