Jak zapuścić paznokcie?

Marzenia o dobrych, dużych i silnych paznokciach naturalnych są do zrealizowania. Wystarczy zastosowanie kilku prostych zasad, aby uzyskać oczekiwany efekt.

Kosmetyczka Maszewo

Podczas zapuszczania paznokci konieczne jest zadbanie nie tylko o płytkę paznokcia, lecz jednocześnie o skórę otrzymującą się wokół.

dauglas
dauglas

Ochrona paznokci to norma

Stosowanie kosmetyków wzmacniających paznokcie nie będzie dobre, jeśli nie zadba się o nie podczas wykonywania codziennych pracy. Zakładanie rękawic gumowych może uchronić paznokcie przed uszkodzeniami i odpryskami, a dłonie przed negatywnym działaniem środków chemicznych.

Kremy do pielęgnacji ręki oraz paznokci

Odżywienie paznokci jest szczególnie ważne dla ich zdrowego rozwoju. Kremy do ich pielęgnacji winnym stanowić najodpowiedniejszej sytuacji oraz zawierać składniki bezpieczne również dla płytki, jak i skóry. Jej zamierzeniem istnieje nie tylko wyrównanie bruzd i uszkodzeń płytki paznokcia, lecz i ochrona jej przez pęknięciami i charakterami. Dlatego odżywka do paznokci marki Bielenda wzbogacona została o substancje, które służą estetyczny wygląd paznokciom i wspaniałe wzmocnienie podczas wykonywania codziennych pracy.

zobacz również Cellactiv

Różnym rodzajem, który da płytce paznokcia twardość, a co za tym idzie, unikniecie złamań i pęknięć, jest utwardzacz. Stosowany pewno istnieć nawet pod kolorowy lakier do paznokci.

W rozmiar pielęgnacji paznokci wchodzi i pielęgnacja skóry całych dłoni. Pamięta więc nacisk na zachowanie estetyki dłoni – nawet najlepsze paznokcie na tanich dłoniach nie będą wystawiać się dobrze. Szczególnie promowane są kremy o naturalnym składzie, jakie zawierają szereg właściwości zapewniających sprawne działanie.

Zmywanie lakieru bez acetonu

Jeszcze parę lat temu prawie wszystkie dostępne zmywacze na placu były w swoim składzie aceton. Jego pracowanie jest wyjątkowo niekorzystne, ponieważ idzie do przesuszenia płytki paznokcia. Na szczęście dziś w wielu drogeriach znaleźć można zmywacze do paznokci bez zawartości acetonu w składzie.

Jak zapuścić paznokcie

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o