Jaki smartwatch do 200 zł?

Smartwatche do 200zł

Xiaomi Haylou Watch Solar LS0

Zegarek je tylko 160zł tylko gdy na tak tani smartwatche potrafi wiele, wygląda świetnie i zapewnia długi okres książki na baterii aż około miesiąca w zależności od użycia sprzętu. Ten zegarek chodzi do firmy Xiaomi również w polsce jest wygodny w kilka nieco wyższej wartości niż w chinach ale ciągle stanowi ona dostępna.

{Jaki| Który smartwatch do 200 zł?

Co za taką cenę oferuje nam zegarek Xiaomi.

Jest wtedy idealny z konkurencyjnych zegarków dla swego smartwatcha Amazfit Bit. Jest wtedy naprawdę ładny sprzęt. Potrafi on okrągłą tarczę 1.3 cala zaś stanowi objęty metalową ramką. Do tego narzędzie jest jednostajne i włącza się ono pod mankietem koszuli. Wyposażenie istnieje i odpowiednio zabezpieczone przed wodą o czym daje potwierdzona norma IP68.

kup traz

 

Przepiękny markowy zegarek, który kosztuje 169,99 zł. Idealny smartwatche dla kobiet, ponieważ sprawdzi się on jak załącznik do wielu eleganckich strojów. Posiada dotykowy ekran oraz możliwości personalizacji tarczy. Możemy i będąc takie urządzenie zadbać o własną kondycję ponieważ jest ono wiele funkcji dzięki, którym zadbamy o nasze zdrowie przez wszą dzień.

Funkcje tanie w smartwatchu.

Pomiar tętna

Pomiar ciśnienia krwi

Krokomierz

Pulsometr

Czujnik spO2

Monitor snu

Systemy do ćwiczenia

Powiadomienia telefoniczne

Alarm

Budzik

Funkcja znajdź mój telefon

Powiadomienia SMS

Przypomnienie o braku ruchu

Gdy śpisz urządzenie czuwa nad tobą.

Zegarek czuwa nad nami gdy śpimy pyta czy pyta lub posiadamy silny sen lub lub nie powinniśmy jeszcze dospać albo lub nie stanowi to faza na wstawanie.

Smartband sprawdza też jakość odpoczynku zaś stanowi wtedy nadzwyczaj przydatna praca, ponieważ dzięki temuż potrafimy wypoczęci i wszyscy energii rozpocząć ostatni dzień. W aplikacji na telefon od zegarka możemy też odczytać kiedy dokładnie poszliśmy spać, kiedy wstaliśmy także która istnieje możliwa godzin snu z konkretnego tygodnia.

Xblitz WatchME

Smartwatch dla dzieci wówczas nie tylko ozdoba dobrze oczekująca na ręce, ale i sprzęt działający nie jedynie do pomiaru czasu. Jest oraz jak odbiornik gps dzięki, któremu znajdujemy zawsze gdzie stoi swoje dziecko jednak do tego przydatna jest świadoma aplikacja na telefon i karta sim, która pragnie żyć w zegarku. Dodatko dziecko samodzielnie że nam wysłać sygnał sos jeśli coś się dzieje, i urządzenie poinformuje nas gdy stan baterii jest krótki zeru. Obsługa takiego przyrządu jest swobodna i intuicyjna dzięki wykorzystaniu panelu dotykowego. Łatwo możemy same zadzwonić na nasz zegarek, i nasze dziecko będzie wiedziało co więc za numer, ponieważ istnieje możliwość dodania 10 kontaktów do lektury adresowej. Z tak zwanych bajerów zegarek posiada wbudowany aparat dzięki, jakiemu potrafimy spowodować selfie.

Kruger&Matz SmartKid

Nowe danie w jakości zegarka, które za pomocą lokalizacji i karty sim pokaże nam gdzie w konkretnym czasie wydobywa się swoje dziecko. Smartwatch zapewnia bezpieczeństwo ponieważ dane, które skupiane są o naszym dziecku są dostępne ale dla kobiet uprawnionych. W 2017 roku ubiegła taka praca gdzie w Niemczech takie dane wyciekły oraz niedawno swoją wpadkę pamiętał jeszcze Garmin gdzie hakerzy opanowali serwery także je zablokowali. W Polsce wyciek informacjach nie był znaczenia jeśli chodzi o znane z zegarków z pracą lokazij.

Sprzęt

Pudełko w, którym wydobywa się sprzęt jest czystej kondycji, oraz niewielkich rozmiarów. Sposób nie jest zbyt wielki posiada jedynie sam zegarek, instrukcje, kabel do ładowania i synchronizacji przez komputer i mały śrubokręcik człowiek do budowania tacki na kartę sim. Procesor dania to MTK2503, system operacyjny linux, bateria 4000mah i sprzęt jest wodoodporny i posiada certyfikat IP67. Zegarek posiada paski silikonowe dobrej kondycji, i jedno zbudowanie jest dość dobre i nikogo nie powali stanowi to właściwie dobra średnia półka. SmartKid tej nazwy zajmuje jeden przycisk gdzie naciśnięcie uruchamia zegarek, a przytrzymanie wysyła wiadomość alarmową do aplikacji na telefon rodzica, i choćby i związanie pod zdefiniowany numer. Gdy alarm się załączy wyłączenie dania nie jest możliwe przez przycisk, a tylko przez rodzica lub po przez rozładowanie się akumulatora.

zobacz również  Jaki smartwatch do 200 zł?

0 0 votes
Daj Ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments